

Sebastian Stieler kompozytor muzyki filmowej
NOWA STRONA W BUDOWIE (VOICE BANK, etc)
Muzyka Filmowa







Karol & KarOla
2018. Film opowiada o przygodach grupki mieszkańców internatu szkolnego próbujących odkryć nieznane i tajemnicze karty historii oraz skarby pocysterskiego klasztoru, w którym mieści się obecnie szkoła.
Realizacja 24 "Wielkiej Przygody z Filmem" w reżyserii Rafała Jerzaka.
Premierowy pokaz specjalny filmów zrealizowanych w ramach projektu odbył się w grudniu podczas 36. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! w Poznaniu.
Projekt realizowany jest pod patronatem i ze wsparciem Stowarzyszenia Filmowców Polskich.
Sebastian Stieler, stielerstudios: Muzyka i udźwiękowienie filmu.

Speed Love
2018. „Speed Love" to godzinny film fabularny z Poznaniem w tle! Jedna szybka randka (ang. speed dating), czyli krótka chwila w której musisz pokazać się z jak najlepszej strony, bo przecież na intymność nie ma już czasu. Szaleńcze tempo wcisnęło się nawet w poszukiwanie bliższych relacji pomiędzy dwójką ludzi i stało się wartością samą w sobie.
Jedna szybka randka, poznańska restauracja, cztery wyjątkowe pary i cała masa perypetii, które czekają tuż za rogiem. Ile może się wydarzyć w tak krótkim czasie?
Scenariusz: Marek Domagała
Reżyseria: Rafał Jerzak, Marek Domagała
Obsada: Studenci Studia Aktorskiego STA i Beata Kawka, Michał Grudziński, Mariusz Zaniewski, Michał Kocurek, Jan Peszek, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Dąbrowski, Mateusz Ławrynowicz, Janusz Andrzejewski i in.
Sebastian Stieler, stielerstudios: Udźwiękowienie filmu (foley), postprodukcja.

Dobre wyjście dla psa to Ty
2018. Reklama społeczna. Borys Szyc w poruszającym filmie o adopcji psów. Aktor brawurowo wcielił się w postać Bonusa - psa ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie, który czeka na kochający dom.
Reżyseria: Piotr Śliskowski
Producent wykonawczy: Rafał Olejarz
Green Bananas

The Future is Now
2018, Film & Trailer dla Profitroom & directbooking.com

Afryka
2017, Komediodramat. Wytwórnia: Raphael Lumière, Reżyseria: Rafał Jerzak.

Sky
2016, Dramat. Sundance Festival 2016
The "Game" has changed but old school advances can still be great although considered far gone by the new generation. One thing that has not changed through every generation is the Love we can share in advancing forward in life and any other aspect of our lives."
Adam Żurawiecki FILM

"It's your time" - Wersja symfoniczna utworu na płycie "V" zespołu Wolf Spider. 2016
Jako bonus track na płycie zespołu Wolf Spider "V" została umieszczona wersja symfoniczna utworu otwierającego album.

Fashion Hoop Likes Festival 2015
18 października w ramach Hoop Likes Festival 2015 odbył się premierowy pokaz mody promujący projekt "Save the Music!". Modele i modelki z Agencji Malva Models zaprezentowali na wybiegu 10 sylwetek: 8 damskich i 2 męskie. Pokazowi towarzyszyła muzyka napisana specjalnie na tę okazję przez przez Sebastiana Stielera.
MEAKULTURA wspiera wartościową muzykę i wybitnych twórców, dlatego w swoim projekcie społeczno-edukacyjnym pt. „Save The Music” chce przybliżyć postacie genialnych, często zapomnianych kompozytorów i muzyków. W oryginalny i atrakcyjny sposób pragnie wzbudzić zainteresowanie społeczeństwa życiem i twórczością artystów, którzy stworzyli światowe dziedzictwo muzyczne, począwszy od klasyki, poprzez jazz, aż po muzykę etniczną i popularną.

"Sokrat Janowicz - jak zostałem Białorusinem" Film biograficzny, dokument. 2013
Film dokumentalny o Białoruskim mistrzu lirycznych miniatur pisanych prozą poetycką. Sokrat Janowicz opowiada o swoim życiu w jego różnych "odbiciach lustrzanych". Autor odszedł podczas kręcenia scen filmowych z chęcią napisania ostatniej jego książki, zabierając wiedzę piśmienniczą wraz z sobą.
Reżyseria: Piotr Sadziński, docfilm.pl
Zdjęcia: Anna Sadzińska
Muzyka / Udźwiękowienie / Mastering: Sebastian Stieler

ICHOT, Interaktywne Centrum Ostrowa Tumskiego. 2012
CHOT, czyli Interaktywne Centrum Ostrowa Tumskiego, to kluczowy projekt miasta Poznania który będzie upamiętniał najważniejsze historyczne zdarzenia naszego regionu od czasów IX wieku do czasów obecnych. Sebastian Stieler, poznański kompozytor, realizuje swoje prace muzyczne będące tłem do projektów interaktywnych oraz wizualnych. Centrum Historii pozwoli poznać odwiedzającym realia epoki Mieszka I i Bolesława Chrobrego.
Dzięki prezentacjom multimedialnym, projekcjom filmowym, interaktywnym makietom i wizualizacjom przenosić będzie widzów w czasie do najważniejszych momentów w historii Ostrowa Tumskiego. Ekspozycja oddziaływać będzie na wszystkie zmysły, pozwalając zwiedzającemu jak najpełniej zrozumieć realia X wieku i kolejnych epok. Zwiedzanie Centrum będzie fascynującym doświadczeniem, w którym zwiedzający będzie aktywnie uczestniczył. Komponowana muzyka realizowana jest na najnowszych technologicznie systemach do realizacji dźwięku.
Reżyseria: Mariusz Lisiecki, cvk studio

CODE|RED gra komputerowa. 2012
Gra on-line "CODE/RED".
Sebastian Stieler - muzyka, udźwiękowienie, FX
Projekt: Agile4Software

Yolanda Brown, album "April showers may flowers"
Pierwsze miejsce na liście w iTunes "Jazz Charts" jako Top Jazz Album.
Debiut albumu odbył się w Hammersmith Apollo w Londynie wraz z Royal Philharmonic Concert Orchestra pod batutą Roberta Zieglera.
Partie instrumentalne dla Royal Philharmonic Concert Orchestra: Sebastian Stieler.
Aranżacje nagrań wykonano w Stielerstudios Poznań i London.
Realizacja projektu: Oscar Stieler, London UK

"Puszcza Knyszyńska", dokument
Film dokumentalny stanowiący integralną część przewodnika turystycznego wydanego pod tym samym tytułem w kilkunastu tysiącach egzemplarzy. Rozpowszechniamy także samodzielnie na licznych pokazach i w Internecie.
Autorzy zabrali widzów w podróż zarówno po dzikich ostępach puszczy, gdzie spotkać można majestatyczne żubry, a także po wioskach, gdzie nadal gospodynie pieką chleb w piecach, nie zaginęła umiejętność lepienia garnków i tradycja kultywowana od pokoleń. Film pokazuje wielokulturowość tego terenu, gdzie w krajobraz wpisane są zarówno kościoły, jak też cerkwie czy meczety. Autorzy pokazali tez potencjał turystyczny puszczy, gdzie gospodarstwa agroturystyczne urzekają niepowtarzalnym klimatem.

"Ludzie z Bagien", dokument. TVP 2011
SunChild 3rd Environmental Festival 2011, Armenia
Ecotopfilm 38 Internanional Festival of Sustainable Development Films 2011, Slovakia
Waga Brothers International Festival of Nature Films 2011, Poland
Biebrzański Park Narodowy to największy obszar chroniony w Polsce. Symbioza przyrody i ludzi została na tym terenie zachwiana. Rolnicy zaprzestają koszenia bagiennych łąk i wypasu zwierząt, w efekcie czego bagna zarastają. W tej sytuacji tysiące ptaków mogą stracić swój dom, w tym także wodniczka mały szary ptak zagrożony wyginięciem w skali całego świata. Jego największa populacja w Unii Europejskiej żyje właśnie w tym miejscu. Biebrzański Park Narodowy to także raj dla rydzyków, czajek, batalionów, bocianów, żurawi i innych. Dokument Ludzie z bagien przedstawia zapaleńców, którym mocno leży na sercu ochrona przyrody. Bohaterowie filmu: Małgorzata Górska i Krzysztof Górski realizują swoje marzenia o zachowaniu piękna naszego kraju dla przyszłych pokoleń. Zamieniwszy wielkomiejskie wygody na surowe życie w zgodzie z naturą walczą o dziką przyrodę, o ochronę naturalnego środowiska doliny między Narwią i Biebrzą. Małgorzata Górska jest czynnie zaangażowana w działalność organizacji ekologicznej - Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków. Kiedy z wykorzystaniem unijnych funduszy miało powstać lotnisko koło Tykocina między Biebrzą a Narwią, jeździła nawet z petycją do Parlamentu Europejskiego do Brukseli. Razem z innymi zagorzałymi bojownikami udało się jej zmienić decyzję polskiego rządu w sprawie Rospudy. W San Francisco w Kalifornii odebrała Nagrodę Goldmanów, zawaną ekologicznym Noblem. Krzysztof Górski stara się zarazić miłością do dzikiej przyrody córkę Julię, która mieszka w mieście i jeszcze chodzi do szkoły, ale jest już świadoma konieczności walki o ochronę środowiska naturalnego dla przyszłych pokoleń. Wydaje się, że ta walka o dziką przyrodę jest na pierwszy rzut oka przegrana od samego początku. Czy można bowiem powstrzymać rozwój cywilizacji? Czy kiedy na szali stawiamy życie małego szarego ptaka i wygodę ludzi, ten pierwszy ma w ogóle się liczy?